fbpx

Dokonaj pełnej
transformacji zawodowej
w 5 krokach

przy pomocy naszej autorskiej Metody 5Z

Co to jest Metoda 5Z?

To zbiór 5 elementów, które składają się na Proces Transformacji Zawodowej – czyli osiągnięcie satysfakcjonującej pod każdym względem pozycji zawodowej. 

Wszystkie etapy zawierają cykl praktycznych kursów, umożliwiających poznanie, zrozumienie i wdrożenie rozwiązań, dzięki którym zdobędziesz przewagę na rynku pracy.  

ZROZUMIENIE

Na początku swojej drogi do zmiany zawodowej zdefiniujesz, co i dlaczego tak naprawdę chcesz robić. Poszukasz dla siebie odpowiedniej ścieżki, określisz swoje cele zawodowe, aby finalnie stworzyć dla siebie spójną strategię kariery.

ZDOLNOŚCI

Realizując te kursy, dowiesz się, jak zidentyfikować swoje naturalne predyspozycje oraz w jakich branżach i na jakich stanowiskach możesz je wykorzystać. Zdobędziesz także umiejętności, które umożliwią Ci pięcie się po szczeblach kariery i przygotują Cię do pracy na stanowisku lidera.

ZAANGAŻOWANIE

Na tym etapie wdrożymy Cię w System Naturalnej Motywacji. Pomożemy Ci odnaleźć Twoją wewnętrzną motywację, którą wykorzystasz, by realizować założone cele. 

Nauczysz się też budować dobre nawyki i raz na zawsze rozprawić się z prokrastynacją.

ZASKOCZENIE

Ten moduł pomoże Ci wyróżnić się spośród innych kandydatów i zmaksymalizować Twoje szanse w procesie rekrutacyjnym. Nauczysz się przygotowywać profesjonalne CV, które zachwyci każdego rekrutera i przejmować kontrolę nad rozmową rekrutacyjną. 

ZMIANA

Na ostatnim etapie dowiesz się, jak wykorzystać doświadczenie i wiedzę, którą już posiadasz, by w każdym wieku i w każdych okolicznościach znaleźć lepszą pracę. Poznasz sprawdzone praktyki, które pozwolą Ci szybko i bezstresowo przebranżowić się w dowolnym momencie, dzięki umiejętnościom przyszłości.

Wybierz sprawdzoną ścieżkę rozwoju, dzięki której już nigdy nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem pracy!

Sprawdź możliwości dołączenia do Career Academy i zacznij konsekwentnie realizować swój plan na satysfakcjonującą karierę!

1 +
Zadowolonych studentów
1 +
KURSÓW W KAŻDYM PAKIECIE​
1 %
gwarancja satysfakcji