Wyznaczaj swoje cele i ciesz się z każdego sukcesu

Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

Dowiesz się co intencja ma wspólnego z Twoim celem. Ponieważ to, co stawiasz sobie za cel, bywa różne od tego, czego chcesz naprawdę. I to jest w porządku. Nauczysz się określać cel zgodnie z tym, co jest dla Ciebie ważne. 

Poznasz sposoby pozwalające sprawdzić, czy realizujesz swój cel, a nie kogoś innego. Dlaczego to jest ważne? Aby nie tracić czasu i energii na spełnianie oczekiwań innych, tylko działać w swoim interesie. 

Nauczysz się, jednego z ważnych elementów budowania miłości własnej, czyli wyznaczania celów tak, aby je realizować i cieszyć się z sukcesu. I jednocześnie pracować nad podnoszeniem swojej pewności siebie.

Ratings and Reviews

4.4
Avg. Rating
7 Ratings
5
5
4
1
3
0
2
1
1
0
What's your experience? We'd love to know!
Jarek Jankowski
Posted 3 years ago
OK

Ok... czasami faktycznie troche nudno, ale ciekawy

×
Preview Image
Sławomir Zieliński
Posted 3 years ago
Dla mnie ok

A mi akurat kurs się podobał, faktycznie nie jest to w pełni nowa wiedza, ale można wyciągnąć wiele cennych, prostych wskazowek dla siebie.

×
Preview Image
Justyna Zaworska
Posted 3 years ago
polecam

bardzo lubię spokojny ton Pani Katarzyny, dużo cennych porad, polecam!

×
Preview Image
Maja Jurcewicz
Posted 4 years ago
Jak dla mnie ok 🙂

Polubiłam Panią Katarzynę jeszcze na Skills Day, właśnie między innymi przez to w jaki sposób opowiada. Tutaj raczej podchodzi do tematu od strony emocjonalnej i psychicznej, co moim zdaniem jest atutem. Jak dla mnie fajnie 🙂

×
Preview Image
Justyna Szulczewska
Posted 4 years ago
Niestety

nie porwało mnie szkolenie nazywane tutaj lekcjami. Równie dobrze mogłabym poczytać na ten temat książkę. Dobre dla maturzystów.

×
Preview Image
Grzegorz Czyżowski
Posted 4 years ago
Ogólnie dobrze

Nie dowiedziałem się zbyt wielu nowości, a sam kurs jest prowadzony w dość "spokojny" sposób (wolę bardziej energiczne przemówienia), ale ogólnie ok.

×
Preview Image
Karolina Wróbel
Posted 4 years ago
Super!

Pani Kasi bardzo miło się słucha, ponieważ spokojnie mówi. Dowiedziałam się sporo ciekawych rzeczy o których nie miałam pojęcia. Kurs jest dość krótki, ale treściwy 🙂

×
Preview Image
Show more reviews
What's your experience? We'd love to know!