Kamila Pępiak-Kowalska

Kamila Pępiak-Kowalska 

– trener i parntner FRIS®, coach PCC ICF

szkoliłam, konsultowałam, pracowałam z:

Kamila-Pępiak-Kowalska-O-mnie-687x1030

Trener i partner FRIS® i Trener Moderator, akredytowany coach PCC ICF.

Od 2002 roku prowadzi kursy, grupowe i indywidualne sesje i warsztaty. Przeprowadziła ponad 5000 godzin szkoleniowych i 2000 godzin coachingowych.

W swojej pracy stosuje interdyscyplinarne podejście do odkrywania ludzkiego potencjału i implementowania zmian. Czerpie z dobrodziejstw najnowszych badań naukowych, dobrych praktyk ekspertów z całego świata. Z zaangażowaniem, pasją i energią nieszablonowo i konkretnie poszerza horyzonty i rozwija umysły.

Najczęściej w opiniach jej klientów pojawiają się słowa: inspiracja, energia, wiedza, motywacja, pasja, wsparcie, pomysły, zmiana, odkrywanie.

Z pewnością trzeba przyznać, że nabiera rozpędu w trakcie mówienia, a ten kto nadąża, ma zagwarantowaną merytoryczną podroż w dobrym towarzystwie.

Zawodowo politolog, ekonomista, pedagog, behawiorysta.

Jest czynnie zaangażowana w budowanie świadomości coachingowej w regionie, kraju i na świecie. Współprowadzi autorskie kursy, grupowe i indywidualne sesje coachingowe, mentorskie i superwizyjne. Tworzy autorskie narzędzia i metodyki, które implementuje w pracy z klientami. 

 Ogólnie znana jestem z nieuleczalnej formy bibliofilii i niekończącej się ciekawości świata i ludzi. Oprócz przeczytanych książek, kolekcjonuję wspomnienia i doświadczenia.

W pracy stosuję metodologie oparte na badaniach naukowych, głównie psychologii poznawczej i budowaniu przewagi konkurencyjnej na rynku przy wykorzystaniu kapitału intelektualnego.

Jest również współautorem podręcznika Coaching.