FAQ

Career Academy przeznaczone jest dla wszystkich osób, które chciałyby wcielić w życie ambitne plany zawodowe, rozwijać się zawodowo oraz dla wszystkich, którzy chcą zdobyć nowe umiejętności z różnych dziedzin. 

Career Academy to nowoczesna akademia kariery, w której wykorzystujemy dostępne narzędzia internetowe w celu przekazania rzetelnej i kompleksowej wiedzy od trenerów biznesu, architektów kariery, szkoleniowców i rekruterów z wieloletnim doświadczeniem. 

Świetna decyzja! Jedyne, co musisz zrobić, to wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów dostępu do platformy: Pakiet Na Start, Pakiet Ambitny, Pakiet Lider. Po opłaceniu członkostwa, otrzymasz natychmiastowy dostęp do wszystkich szkoleń.

Pakiety różnią się przede wszystkim okresem dostępu do Career Academy oraz zakresem otrzymanych benefitów. 

Wybierając Pakiet Na Start otrzymasz dostęp do wszystkich kursów na 30 dni, a także materiały szkoleniowe.

Decydując się na Pakiet Ambitny otrzymasz członkostwo w Career Academy na pół roku (6 miesięcy), materiały szkoleniowe, a także dostęp do grupy Career Academy i bieżące wsparcie specjalistów. 

Pakiet Lider, poza członkostwem w Career Academy na cały rok (12 miesięcy), dodatkowymi materiałami (ebooki, artykuły, porady), otrzymasz również dostęp do najlepszego kreatora CVworks na 6 miesięcy! 

Z pewnością odrobinę motywacji, chęci rozwoju i głodu wiedzy 🙂 

Jeśli wybrałeś już swój pakiet, do korzystania z kursów Career Academy będzie potrzebny jedynie komputer z popularną przeglądarką internetową – najlepiej Chrome, Firefox lub Opera. 

Na Career Academy już teraz otrzymujesz dostęp do kilkunastu kursów, eksplorujących szeroką tematykę rozwoju zawodowego, przygotowanych przez specjalistów w swoich dziedzinach. Każdy kurs składa się z min. 10 lekcji, rozwijających poszczególne zagadnienia z danego obszaru, które trwają łącznie blisko 40 godzin. Cyklicznie dodajemy nowe kursy na platforme. Jednorazowe wykupienie pakietu Career Academy daje Ci więc dostęp do ciągle powiększającej się biblioteki certyfikowanych szkoleń!

Poza samymi kursami co jakiś czas otrzymasz również unikatowe materiały szkoleniowe (w tym ebooki, artykuły, prezentacje), a także dostęp do społeczności i pomocy ekspertów, która pomoże Ci jeszcze odkryć Twój sposób na satysfakcjonującą karierę.

Wszystkie kursy dostępne na platformie Career Academy mają formę video-lekcji.

Witamy w gronie uczestników Career Academy! 🙂 Najważniejsze, to zacząć od małego rozeznania. Przeglądnij aktualnie dostępne kursy, sprawdź profile naszych trenerów i ustal swój plan rozwoju zawodowego! 

Rozłóż naukę w czasie, zaplanuj efektywne realizowanie kursów, najlepiej ustalając harmonogram np. w kalendarzu. Zaplanuj sobie każdy wtorkowy wieczór (albo jedną sobotę w miesiącu) na naukę i rozwój. Potraktuj to, jako inwestycję w swoją przyszłość. Zastanów się, czego najbardziej potrzebujesz w tym momencie i do dzieła!

Tak! Uczestnicy sami ustalają, kiedy i w jakiej kolejności chcą realizować kursy. Pamiętaj jednak, żeby skorzystać z nich przed upływem Twojej subskrypcji. 

Najlepszą opcją na odpowiednie rozłożenie planu szkoleniowego jest Pakiet Lider, który daje dostęp do wszystkich kursów na cały rok. Dzięki temu możesz rozłożyć szkolenia w czasie tak, by przechodzić je dokładnie, sumiennie i bez niepotrzebnego pośpiechu.

Dodatkowo, każdego miesiąca, udostępniać będziemy 4 kolejne szkolenia, uaktualniając tematykę o obecnie poruszane, ważne kwestie. 

Od czasu zakupu, dajemy Ci 7 dni na przetestowanie Career Academy! Jeśli po 7 dniach nie będziesz chciał dalej korzystać z naszej akademii, możesz zrezygnować, a my zwrócimy Ci 100% środków. Jednak możesz nam uwierzyć, że nie będzie chodziło Ci to nawet po głowie 🙂

Nie mamy nic przeciwko, aby z Twojego konta korzystała również najbliższa rodzina. Jak to mówią sharing is caring. Uszanuj jednak nasz trud i pracę włożoną w tworzenie tej wyjątkowej Akademii i nie dystrybuuj treści poza dalszy krąg Twoich bliskich.

Możesz skorzystać z płatności dowolną kartą płatniczą – VISA, MasterCard, Discover, American Express. Dane Twojej karty są całkowicie bezpieczne.

Oczywiście, że tak! Nie zapisujemy danych Twojej karty, system przesyła je bezpośrednio do naszego operatora płatności – firmy Stripe, która obsługuje płatności dla takich firm jak Booking.com, reddit czy Stack. 

Twoje dane są bezpieczne i strzeżone rozbudowanymi algorytmami zabezpieczającymi. Więcej na ten temat przeczytasz w regulaminie płatności. 

Jeśli masz problemy z rejestracją i nie znalazłeś odpowiedzi w FAQ, napisz do nas na adres help@careeracademy.pl lub na naszym czacie (prawy dolny róg) i opisz dokładnie problem, który napotkałeś. Z pewnością pomożemy!

At the moment we have not prepared english version of our courses. In the near future we will try to change it for you 🙂

Tak! Wkrótce będzie można otrzymać certyfikat za udział w kursach Career Academy. Potrzebujemy jednak trochę czasu, by dopiąć wszystkie szczegóły – proces certyfikacji zostanie uruchomiony 15.06. Po tej dacie zaczniemy prześlemy dyplomy ukończenia wszystkim dotychczasowym uczestnikom.

Oczywiście! Możesz swobodnie korzystać z Career Academy. Twoje konto będzie cały czas aktywne, wystarczy, że po przerwie z powrotem się na nie zalogujesz, a następnie wybierzesz nowy pakiet. 

Żeby ułatwić kontakt z naszymi specjalistami stworzyliśmy dedykowaną grupę na Facebook’u, która poza bieżącym kontaktem, służyć będzie dzieleniu się doświadczeniami, wiedzą czy przydatnymi materiałami.

Link do ekskluzywnej grupy otrzymasz w mailu potwierdzającym zakup Pakietu Ambitny oraz Lider.

Jeśli nie możesz znaleźć rozwiązania swojego problemu na naszej stronie, napisz do nas na czacie, napisz wiadomość prywatną na nasz fanpage lub wyślij maila z pytaniem na adres: help@careeracademy.pl. Postaramy pomóc się jak najszybciej! 

Leave A Comment

Your email address will not be published.