ArchivesZaangażowanie

DNA Motywacji – motywowanie to nie namawianie


Notice: Trying to get property 'ID' of non-object in /home/dargbhtser/domains/careeracademy.pl/public_html/wp-content/plugins/learndash-paidmemberships/learndash-paidmemberships.php on line 617

Motywacja to słowo odmieniane przez przypadki. Zgłębienie natury motywacji bywa dla wielu zagadką. Motywacja wewnętrzna należy do Ciebie i to Ty masz wpływ na zarządzanie nią – pod warunkiem, że bardzo dobrze znasz swoje motywacyjne DNA. 

Podczas kursu wspólnie ze mną zgłębisz tajniki motywacji wewnętrznej – nauczysz się rozpoznawania swoich motywatorów i ich akceptacji, a także współpracowania z nimi tak, aby wpływały pozytywnie na Twoje życie zarówno zawodowe jak i osobiste. 

Dowiesz się jak rozbudzić motywację wewnętrzną w trudnych chwilach, do spraw, za którymi nie przepadasz, a potrzebujesz by zostały wykonane. Pokażę Ci kilka prostych i skutecznych technik do wspierania siebie nie tylko na ścieżce kariery, ale także w życiu codziennym.

Trzy kluczowe korzyści z kursu:

  • zweryfikujesz co Cię naprawdę motywuje – jakie masz własne oprogramowanie wewnętrznej motywacji 
  • będziesz rozumiał i lepiej zarządzał swoją motywacją – zaprzyjaźnisz się ze swoim motywacyjnym DNA i zaczniesz używać świadomie 
  • bardziej świadomie będziesz wybierał zadania, a także w procesie rekrutacji docelową pracę